Відгуки

Підписатися
Сповістити про
17 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій
1 рік тому

Отримав своє замовлення 4 шт в т.ч. 3 шт. Фернор та 1 шт ІНТР 28.12.2020р. Якість саджанців хороша (коренева +, надземна частина +), пакування оптимальне, тирси достатньо (має приємний “грибний” запах, можливо мікорізована). В консультації казали, що обробляють Міковіталом, на що сподіваюсь. Попередньо погодили коли відправляти (пн, ср, птн), що дуже зручно, адже я можу потрапити на дачу тільки на вихідні. Це мій третій заказ в цій компанії. До цього у 2018 р це було 12 шт (Пісчанський 6 шт, Ярівський 2 шт, Чернівецький1 2шт, Яблунівський 2 шт, ІНТР не було в наявності, розпродані). У 2017р 2 шт (1 шт… Читати далі »

Людмила
9 місяців тому

Замовила 4 шт саджанців горіха сорту ІНТЕР, дуже задоволена, якістю та розміром садженців, навіть не очікувала що однорічні будуть такі великі. І ще, консультанти дуже приємні та професійні.

Иван Савин
1 рік тому

это вот у меня

Віктор
1 рік тому

Рекомендую замовляти тут саджанці! Купували 2017 року тут ИНТР однорічки 250 саджанців. Всі прижилися, без жодних проблем. Дійсно сорт морозостійкий. А головне надають документи про якість та сортовідповідність. Найкращий розплідний грецького горіха в Україні на мій погляд!

Ирина
2 роки тому

Очень довольна покупкой в этом интернет-магазине, все грамотно рассказали, посоветовали какой сорт грецкого ореха посадить в моем регионе, рассказали про все сорта. Рекомендую!

Василий
2 роки тому

из 130 шт заказанных саженцев только 2 шт не прижились, очень доволен саженцами, буду еще заказывать

Андрей
1 рік тому

В том году взял на пробу 30 саженцев сорт ИНТР, и 10 Песчанского, саженцами доволен, лоза вызревшая, корни мощные, уже были на нескольких орешки (пока обламываю по рекомендации ихнего агронома). Прислали мне карту по уходу – очень помогает. В этом году заказал еще 120 штук, готовлюсь к посадке.

Виктория
1 рік тому

Покупала 150 саженцев 3 года назад Песчанского, 5 штук не прижились, обратилась к ним, поменяли бесплатно и даже доставку оплатили, я не расчитывала на такой сервис, по моему ребята нормальные, могу посоветовать с ними работать.
Спасибо Ярославу за консультации.

Денис
1 рік тому

Хочу сказать большое спасибо команде этого питомника. В прошлом году заказывал у Вас два саженца сорта ИНТР. Саженцы были хорошего качества, правда не высокого роста всего сантиметров 30 – 40, но с хорошей корневой системой. Орехи хорошо принялись и за лето выросли выше моего роста. А позавчера получил от вас ещё два саженца сортов Лара и ИНТР и был приятно удивлён что саженцы в этот раз оказались высотой уже больше метра, корневая система ещё больше чем на прошлогодних орехах, да и прививка на уровне. Чувствуется что Вы от года к году развиваетесь и улучшаете качество своей продукции. Думаю что и… Читати далі »

Андрей
9 місяців тому

Купил по несколько саженцев грецкого ореха, одновременно в нескольких питомниках. Купленными здесь остался доволен. По сравнению с конкурентами, они имеют более толстый стебель и развитую корневую систему. Нормально упакованы и подписаны. Рекомендую.

Петро Литвин
9 місяців тому

Гарні саджанці, відповідальні люди,швидkа доставkа! Рекомендую!

Таня
8 місяців тому

Весной 2021г. покупала тут саженцы, Песчанский и ИНТР, и как довольный покупатель, хочу оставить отзыв.
Впечатление очень хорошее. Саженцы высланы в срок, и хорошего качества. Возникающие вопросы решались оперативно и ответственно.
Надеюсь, что и по сортности тоже не буду разочарована.

Олександр
7 місяців тому

Замовляв попередньо саджпанці горіху ІНТР з осені. Навесні вийшли на звязок. Все отримав через “Нову пошту”. Саджанці невеличкі, з непоганою кореневою системою та добрим пакуванням.. Прижились всі чотири. Догляд веду за технологічною картою Сподобалось, що продавець передзвонює та цікавиться про саджанці. Рекомендую горіховодам!

Олексій
4 місяців тому

Замовив навесні однорічний саженець Піщанського, отримав гарно запакований товар, хоча й надійшов з затримкою в 10 днів (затримка пошти), оріх прийнявся та на сьогодні (серпень) має приріст більш ніж 1,5м.

Контакти

Україна, Херсонська область, с. Монастирське (стара назва Ударник), вул. Будівельна 3а
Передзвоніть мені
×

Замовлення зворотного дзвінка