Відгуки

Підписатися
Сповістити про
17 Коментарі
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Андрій
1 рік тому

Отримав своє замовлення 4 шт в т.ч. 3 шт. Фернор та 1 шт ІНТР 28.12.2020р. Якість саджанців хороша (коренева +, надземна частина +), пакування оптимальне, тирси достатньо (має приємний “грибний” запах, можливо мікорізована). В консультації казали, що обробляють Міковіталом, на що сподіваюсь. Попередньо погодили коли відправляти (пн, ср, птн), що дуже зручно, адже я можу потрапити на дачу тільки на вихідні. Це мій третій заказ в цій компанії. До цього у 2018 р це було 12 шт (Пісчанський 6 шт, Ярівський 2 шт, Чернівецький1 2шт, Яблунівський 2 шт, ІНТР не було в наявності, розпродані). У 2017р 2 шт (1 шт… Читати далі »

Людмила
1 рік тому

Замовила 4 шт саджанців горіха сорту ІНТЕР, дуже задоволена, якістю та розміром садженців, навіть не очікувала що однорічні будуть такі великі. І ще, консультанти дуже приємні та професійні.

Иван Савин
2 роки тому

это вот у меня

Віктор
1 рік тому

Рекомендую замовляти тут саджанці! Купували 2017 року тут ИНТР однорічки 250 саджанців. Всі прижилися, без жодних проблем. Дійсно сорт морозостійкий. А головне надають документи про якість та сортовідповідність. Найкращий розплідний грецького горіха в Україні на мій погляд!

Ирина
2 роки тому

Очень довольна покупкой в этом интернет-магазине, все грамотно рассказали, посоветовали какой сорт грецкого ореха посадить в моем регионе, рассказали про все сорта. Рекомендую!

Василий
2 роки тому

из 130 шт заказанных саженцев только 2 шт не прижились, очень доволен саженцами, буду еще заказывать

Андрей
1 рік тому

В том году взял на пробу 30 саженцев сорт ИНТР, и 10 Песчанского, саженцами доволен, лоза вызревшая, корни мощные, уже были на нескольких орешки (пока обламываю по рекомендации ихнего агронома). Прислали мне карту по уходу – очень помогает. В этом году заказал еще 120 штук, готовлюсь к посадке.

Виктория
1 рік тому

Покупала 150 саженцев 3 года назад Песчанского, 5 штук не прижились, обратилась к ним, поменяли бесплатно и даже доставку оплатили, я не расчитывала на такой сервис, по моему ребята нормальные, могу посоветовать с ними работать.
Спасибо Ярославу за консультации.

Денис
1 рік тому

Хочу сказать большое спасибо команде этого питомника. В прошлом году заказывал у Вас два саженца сорта ИНТР. Саженцы были хорошего качества, правда не высокого роста всего сантиметров 30 – 40, но с хорошей корневой системой. Орехи хорошо принялись и за лето выросли выше моего роста. А позавчера получил от вас ещё два саженца сортов Лара и ИНТР и был приятно удивлён что саженцы в этот раз оказались высотой уже больше метра, корневая система ещё больше чем на прошлогодних орехах, да и прививка на уровне. Чувствуется что Вы от года к году развиваетесь и улучшаете качество своей продукции. Думаю что и… Читати далі »

Андрей
1 рік тому

Купил по несколько саженцев грецкого ореха, одновременно в нескольких питомниках. Купленными здесь остался доволен. По сравнению с конкурентами, они имеют более толстый стебель и развитую корневую систему. Нормально упакованы и подписаны. Рекомендую.

Петро Литвин
1 рік тому

Гарні саджанці, відповідальні люди,швидkа доставkа! Рекомендую!

Таня
1 рік тому

Весной 2021г. покупала тут саженцы, Песчанский и ИНТР, и как довольный покупатель, хочу оставить отзыв.
Впечатление очень хорошее. Саженцы высланы в срок, и хорошего качества. Возникающие вопросы решались оперативно и ответственно.
Надеюсь, что и по сортности тоже не буду разочарована.

Олександр
1 рік тому

Замовляв попередньо саджпанці горіху ІНТР з осені. Навесні вийшли на звязок. Все отримав через “Нову пошту”. Саджанці невеличкі, з непоганою кореневою системою та добрим пакуванням.. Прижились всі чотири. Догляд веду за технологічною картою Сподобалось, що продавець передзвонює та цікавиться про саджанці. Рекомендую горіховодам!

Олексій
10 місяців тому

Замовив навесні однорічний саженець Піщанського, отримав гарно запакований товар, хоча й надійшов з затримкою в 10 днів (затримка пошти), оріх прийнявся та на сьогодні (серпень) має приріст більш ніж 1,5м.

Контакти

Україна, Херсонська область, с. Монастирське
(стара назва Ударник)
вул. Будівельна 3а
Передзвоніть мені
×

Замовлення зворотного дзвінка