Очень довольна покупкой в этом интернет-магазине, все грамотно рассказали, посоветовали какой сорт грецкого ореха посадить в моем регионе, рассказали про все сорта. Рекомендую!
Рекомендую замовляти тут саджанці! Купували 2017 року тут ИНТР однорічки 250 саджанців. Всі прижилися, без жодних проблем. Дійсно сорт морозостійкий. А головне надають документи про якість та сортовідповідність. Найкращий розплідний грецького горіха в Україні на мій погляд!
В том году взял на пробу 30 саженцев сорт ИНТР, и 10 Песчанского, саженцами доволен, лоза вызревшая, корни мощные, уже были на нескольких орешки (пока обламываю по рекомендации ихнего агронома). Прислали мне карту по уходу – очень помогает. В этом году заказал еще 120 штук, готовлюсь к посадке.
Покупала 150 саженцев 3 года назад Песчанского, 5 штук не прижились, обратилась к ним, поменяли бесплатно и даже доставку оплатили, я не расчитывала на такой сервис, по моему ребята нормальные, могу посоветовать с ними работать.
Спасибо Ярославу за консультации.
Отримав своє замовлення 4 шт в т.ч. 3 шт. Фернор та 1 шт ІНТР 28.12.2020р.
Якість саджанців хороша (коренева +, надземна частина +), пакування оптимальне, тирси достатньо (має приємний “грибний” запах, можливо мікорізована). В консультації казали, що обробляють Міковіталом, на що сподіваюсь. Попередньо погодили коли відправляти (пн, ср, птн), що дуже зручно, адже я можу потрапити на дачу тільки на вихідні.
Це мій третій заказ в цій компанії. До цього у 2018 р це було 12 шт (Пісчанський 6 шт, Ярівський 2 шт, Чернівецький1 2шт, Яблунівський 2 шт, ІНТР не було в наявності, розпродані). У 2017р 2 шт (1 шт Пісчанський, 1 шт ІНТР), в наявності “товарних” саджанців вже не було, мені зі знижкою продали ті ,що залишають для себе, за що вдячний. Дуже кортіло получити ці сорти як найскоріше.
Всі прийнялися окрім одного Ярівського, другий Ярівський зараз слабий, хоча обидві саджанці Ярівського були гарні (можливо це особливість сорту) . Один Пісчанський був слабий одразу, зараз він і відстає в зрості. Решта (більшість) все гаразд, особливо з партії 2018 р., ті що мали повний догляд мають розмір лідера понад 3 м. Так як додаткова віддалена ділянка ще була не готова, то сажав в ємності 20-50л на основній ділянці, а весною 2020р пересаджував з землею на постійне місце. Можливо це відіграло якусь роль у приживлюваності. Знаходжусь у м. Дніпро.
Отримав від компаній технологічну карту догляду. Це реальна допомога, тому що там вказані конкретні норми і препарати, які дійсно найбільш оптимальні. Я орієнтувався на свій досвід, літературу, інтернет відео та т.і. і підтверджую, що все систематизовано і має практичний результат. З інших джерел отримував інформацію, що кількість води для поливу може бути не значне, але в цій карті визначено, що 1 саджанець потребує понад 1,5 т за сезон, що я сам відчував, але попередньо не забезпечував таку кількість води. Це майже єдина компанія, що чесно визначає, що горіх потребує значного догляду, а не каже, що «горіх для лінивих, посадив, три рази за літо полив і все ок».
На мою думку за якість-ціна, асортимент товару (саджанців волоського горіху) один з найкращих в Україні. Я слідкую за цією компанією 3 роки, зацікавився сортовим горіхом понад 5 років, маю ще 4 шт дерев, що плодоносять буковинської селекції, що отримав 5 років тому у Затокового В. м. Чернівці. Так от, Чернівецький 1 і Ярівський співпадають з моїми, що підтверджує сортність. Як на мене найважливіше це чистосортність посадкового матеріалу.
Фото саду та дерев спробую додати пізніше (треба фотографувати).
Особисто рекомендую цю компанію.
Хочу сказать большое спасибо команде этого питомника. В прошлом году заказывал у Вас два саженца сорта ИНТР. Саженцы были хорошего качества, правда не высокого роста всего сантиметров 30 – 40, но с хорошей корневой системой. Орехи хорошо принялись и за лето выросли выше моего роста. А позавчера получил от вас ещё два саженца сортов Лара и ИНТР и был приятно удивлён что саженцы в этот раз оказались высотой уже больше метра, корневая система ещё больше чем на прошлогодних орехах, да и прививка на уровне. Чувствуется что Вы от года к году развиваетесь и улучшаете качество своей продукции. Думаю что и эти орехи хорошо приживутся. Ещё раз спасибо Вам.
Купил по несколько саженцев грецкого ореха, одновременно в нескольких питомниках. Купленными здесь остался доволен. По сравнению с конкурентами, они имеют более толстый стебель и развитую корневую систему. Нормально упакованы и подписаны. Рекомендую.
Замовила 4 шт саджанців горіха сорту ІНТЕР, дуже задоволена, якістю та розміром садженців, навіть не очікувала що однорічні будуть такі великі. І ще, консультанти дуже приємні та професійні.
Весной 2021г. покупала тут саженцы, Песчанский и ИНТР, и как довольный покупатель, хочу оставить отзыв.
Впечатление очень хорошее. Саженцы высланы в срок, и хорошего качества. Возникающие вопросы решались оперативно и ответственно.
Надеюсь, что и по сортности тоже не буду разочарована.
Замовляв попередньо саджпанці горіху ІНТР з осені. Навесні вийшли на звязок. Все отримав через “Нову пошту”. Саджанці невеличкі, з непоганою кореневою системою та добрим пакуванням.. Прижились всі чотири. Догляд веду за технологічною картою Сподобалось, що продавець передзвонює та цікавиться про саджанці. Рекомендую горіховодам!
Замовив навесні однорічний саженець Піщанського, отримав гарно запакований товар, хоча й надійшов з затримкою в 10 днів (затримка пошти), оріх прийнявся та на сьогодні (серпень) має приріст більш ніж 1,5м.
Доброго вечора, мій інтр який я замовляв в цій компанії вже 3 роуи+2 річка, висота близько 3 метрів, попередні горіхи всі обривав, Цього року вирішив залишити один, він виріс у величину звичайного Чернівецького або Пісчанського. В мене запитання до виробника, чи могла статися помилка і передали замість Інтера Пісчанський, тому що я замовляв 2 Пісчанський і 2 Інтера. Також запитання щодо Пісчанського, я замовляв у Чернівецькій дослідній станції сорти Чернівецький 1, то Пісчанський і Інтер практично ідентичні. Кора дерева, брунька, пізнє цвітіння і саме основне це розмір і вигляд горіха-плоду. Це один і той же сорт, просто різні селектор по різному назвали ці сорти?
ІНТР досить великий сорт і якщо пришлете нам фото горіха ми вам 100% його ідентифікуємо, але з точки зору ідентичності сортів ми маємо ДНК паспорти і колекцію із 18 кращих сортів, і гарантуємо вам що у вас 100% сортовий і якісний, на ваших заджанцях сортова бірка і там назва сорту.
Бажаю вам гарних врожаїв і чекаємо на ваші фото, і віримо в ЗСУ чекаємо на замовлення у нас повинен бути щє новий сорт Яблуневий і після звільнення нашого виробництво від окупацію чекаємо до нас на горіхову дегустацію всі сорти можна скуштувати !
Отримала посилочку, гарно запаковано, дякую, що працюєте, хоча для відправки вам приходиться їхати за 120 км. Колектив працює, не зважаючи на обставини, ставлення до покупця (тобто мене) на відмінно!
Очень довольна покупкой в этом интернет-магазине, все грамотно рассказали, посоветовали какой сорт грецкого ореха посадить в моем регионе, рассказали про все сорта. Рекомендую!
из 130 шт заказанных саженцев только 2 шт не прижились, очень доволен саженцами, буду еще заказывать
это вот у меня
Крупный орех, но по моему не латеральный сорт
Рекомендую замовляти тут саджанці! Купували 2017 року тут ИНТР однорічки 250 саджанців. Всі прижилися, без жодних проблем. Дійсно сорт морозостійкий. А головне надають документи про якість та сортовідповідність. Найкращий розплідний грецького горіха в Україні на мій погляд!
В якій області ІНТР морозостійкий? І як цю зиву пройшов?
Добрый день!
Этот сорт выдерживает до -32градуса
Хотілося б почути від того, хто їх тримає напр. в Волинській області. Бо Ідеал пише теж морозостійкий, але цю зиму в товариша жоден не пережив…
В том году взял на пробу 30 саженцев сорт ИНТР, и 10 Песчанского, саженцами доволен, лоза вызревшая, корни мощные, уже были на нескольких орешки (пока обламываю по рекомендации ихнего агронома). Прислали мне карту по уходу – очень помогает. В этом году заказал еще 120 штук, готовлюсь к посадке.
Покупала 150 саженцев 3 года назад Песчанского, 5 штук не прижились, обратилась к ним, поменяли бесплатно и даже доставку оплатили, я не расчитывала на такой сервис, по моему ребята нормальные, могу посоветовать с ними работать.
Спасибо Ярославу за консультации.
Отримав своє замовлення 4 шт в т.ч. 3 шт. Фернор та 1 шт ІНТР 28.12.2020р.
Якість саджанців хороша (коренева +, надземна частина +), пакування оптимальне, тирси достатньо (має приємний “грибний” запах, можливо мікорізована). В консультації казали, що обробляють Міковіталом, на що сподіваюсь. Попередньо погодили коли відправляти (пн, ср, птн), що дуже зручно, адже я можу потрапити на дачу тільки на вихідні.
Це мій третій заказ в цій компанії. До цього у 2018 р це було 12 шт (Пісчанський 6 шт, Ярівський 2 шт, Чернівецький1 2шт, Яблунівський 2 шт, ІНТР не було в наявності, розпродані). У 2017р 2 шт (1 шт Пісчанський, 1 шт ІНТР), в наявності “товарних” саджанців вже не було, мені зі знижкою продали ті ,що залишають для себе, за що вдячний. Дуже кортіло получити ці сорти як найскоріше.
Всі прийнялися окрім одного Ярівського, другий Ярівський зараз слабий, хоча обидві саджанці Ярівського були гарні (можливо це особливість сорту) . Один Пісчанський був слабий одразу, зараз він і відстає в зрості. Решта (більшість) все гаразд, особливо з партії 2018 р., ті що мали повний догляд мають розмір лідера понад 3 м. Так як додаткова віддалена ділянка ще була не готова, то сажав в ємності 20-50л на основній ділянці, а весною 2020р пересаджував з землею на постійне місце. Можливо це відіграло якусь роль у приживлюваності. Знаходжусь у м. Дніпро.
Отримав від компаній технологічну карту догляду. Це реальна допомога, тому що там вказані конкретні норми і препарати, які дійсно найбільш оптимальні. Я орієнтувався на свій досвід, літературу, інтернет відео та т.і. і підтверджую, що все систематизовано і має практичний результат. З інших джерел отримував інформацію, що кількість води для поливу може бути не значне, але в цій карті визначено, що 1 саджанець потребує понад 1,5 т за сезон, що я сам відчував, але попередньо не забезпечував таку кількість води. Це майже єдина компанія, що чесно визначає, що горіх потребує значного догляду, а не каже, що «горіх для лінивих, посадив, три рази за літо полив і все ок».
На мою думку за якість-ціна, асортимент товару (саджанців волоського горіху) один з найкращих в Україні. Я слідкую за цією компанією 3 роки, зацікавився сортовим горіхом понад 5 років, маю ще 4 шт дерев, що плодоносять буковинської селекції, що отримав 5 років тому у Затокового В. м. Чернівці. Так от, Чернівецький 1 і Ярівський співпадають з моїми, що підтверджує сортність. Як на мене найважливіше це чистосортність посадкового матеріалу.
Фото саду та дерев спробую додати пізніше (треба фотографувати).
Особисто рекомендую цю компанію.
Хочу сказать большое спасибо команде этого питомника. В прошлом году заказывал у Вас два саженца сорта ИНТР. Саженцы были хорошего качества, правда не высокого роста всего сантиметров 30 – 40, но с хорошей корневой системой. Орехи хорошо принялись и за лето выросли выше моего роста. А позавчера получил от вас ещё два саженца сортов Лара и ИНТР и был приятно удивлён что саженцы в этот раз оказались высотой уже больше метра, корневая система ещё больше чем на прошлогодних орехах, да и прививка на уровне. Чувствуется что Вы от года к году развиваетесь и улучшаете качество своей продукции. Думаю что и эти орехи хорошо приживутся. Ещё раз спасибо Вам.
Купил по несколько саженцев грецкого ореха, одновременно в нескольких питомниках. Купленными здесь остался доволен. По сравнению с конкурентами, они имеют более толстый стебель и развитую корневую систему. Нормально упакованы и подписаны. Рекомендую.
Гарні саджанці, відповідальні люди,швидkа доставkа! Рекомендую!
Замовила 4 шт саджанців горіха сорту ІНТЕР, дуже задоволена, якістю та розміром садженців, навіть не очікувала що однорічні будуть такі великі. І ще, консультанти дуже приємні та професійні.
Весной 2021г. покупала тут саженцы, Песчанский и ИНТР, и как довольный покупатель, хочу оставить отзыв.
Впечатление очень хорошее. Саженцы высланы в срок, и хорошего качества. Возникающие вопросы решались оперативно и ответственно.
Надеюсь, что и по сортности тоже не буду разочарована.
Замовляв попередньо саджпанці горіху ІНТР з осені. Навесні вийшли на звязок. Все отримав через “Нову пошту”. Саджанці невеличкі, з непоганою кореневою системою та добрим пакуванням.. Прижились всі чотири. Догляд веду за технологічною картою Сподобалось, що продавець передзвонює та цікавиться про саджанці. Рекомендую горіховодам!
Замовив навесні однорічний саженець Піщанського, отримав гарно запакований товар, хоча й надійшов з затримкою в 10 днів (затримка пошти), оріх прийнявся та на сьогодні (серпень) має приріст більш ніж 1,5м.
Доброго вечора, мій інтр який я замовляв в цій компанії вже 3 роуи+2 річка, висота близько 3 метрів, попередні горіхи всі обривав, Цього року вирішив залишити один, він виріс у величину звичайного Чернівецького або Пісчанського. В мене запитання до виробника, чи могла статися помилка і передали замість Інтера Пісчанський, тому що я замовляв 2 Пісчанський і 2 Інтера. Також запитання щодо Пісчанського, я замовляв у Чернівецькій дослідній станції сорти Чернівецький 1, то Пісчанський і Інтер практично ідентичні. Кора дерева, брунька, пізнє цвітіння і саме основне це розмір і вигляд горіха-плоду. Це один і той же сорт, просто різні селектор по різному назвали ці сорти?
ІНТР досить великий сорт і якщо пришлете нам фото горіха ми вам 100% його ідентифікуємо, але з точки зору ідентичності сортів ми маємо ДНК паспорти і колекцію із 18 кращих сортів, і гарантуємо вам що у вас 100% сортовий і якісний, на ваших заджанцях сортова бірка і там назва сорту.
Бажаю вам гарних врожаїв і чекаємо на ваші фото, і віримо в ЗСУ чекаємо на замовлення у нас повинен бути щє новий сорт Яблуневий і після звільнення нашого виробництво від окупацію чекаємо до нас на горіхову дегустацію всі сорти можна скуштувати !
Отримала посилочку, гарно запаковано, дякую, що працюєте, хоча для відправки вам приходиться їхати за 120 км. Колектив працює, не зважаючи на обставини, ставлення до покупця (тобто мене) на відмінно!