Про компанію

Центр промислового горіхівництва та виноградарствасучасна компанія, що спеціалізується
на створенні високоякісного посадкового матеріалу волоського горіха та саджанців винограду української селекції. Компанія володіє повністю сертифікованим виробництвом і гарантує повну сортову відповідність.

Україна має величезний потенціал у сфері промислового вирощування волоського горіха. Але, незважаючи на це, очевидна системна криза в галузі: понад п’ятнадцять років назад почали закладатися горіхові сади, продалися «фури» саджанців вітчизняного та імпортного виробництва, проведено десятки науково-практичних конференцій та семінарів, «експерти» та агрономи дали мільйони порад – а Україна, як і раніше, експортує горіх з лісосмуг та присадибних ділянок. Більше того, значна частина садів, закладених молдавськими, французькими, турецькими саджанцями, просто вимерзла в перший або другий рік вегетації.

Історія нашої компанії почалася якраз з таких невдач, коли саджанці, які нам продав “авторитетний” розплідник не дожили не те що до зими – навіть до осені. Тоді ми дізналися, що в Україні практично відсутня наука, яка могла б дати відповіді на наші “виробничі” питання.

Після цього ми більше шести років присвятили дослідженням технології вирощування, вегетативного та насіннєвого розмноження горіха, пошуку кращих сортів з латеральним типом плодоношення, плодоносних горіхових садів, аналізу конкретних промислових насаджень з метою визначити тієї чи інші проблеми. Наш пошук та наукова діяльність продовжується, а географія досліджень вийшла далеко за межі України.

Наша мета — створення якісного посадкового матеріалу, розвиток науки в галузі промислового вирощування  волоського горіха, закладка високоврожайних садів, розвиток рентабельної горіхової промисловості в Україні.

Цього можна досягти лише за умови ефективних, а головне, прагматичних і орієнтованих на виробництво та бізнес наукових досліджень у галузі селекції, фенології, агрокліматичного районування сортів, агротехніки. У сфері виноградарства основним завданням ми бачимо закладку промислових виноградників з урахуванням сортів Рубин Голодриги, Ливадійський чорний, Буковинка, Цитронний Магарача, Олег, Рисус, Подарунок Магарача, Гурзуфський рожевий загальною площею болеше 100Га. Популяризація та просування данных сортів в сегменті виробництва високоякісних авторських вин, виготовлення та продаж  посадкового материалу даних сортів для промислового виноградарства України.

Процес виробництва саджанців – дуже складна, тривала, наукомістка технологія, над удосконаленням якої ми працюємо кілька років. Основне завдання – це не просто виготовляти саджанці, а забезпечити 100% сортову відповідність, виробляти якісний, здоровий посадковий матеріал. А здоров’я та якість майбутнього дерева насамперед формується у школі розплідника. У процесі виробництва ми освоїли, як технологію зимового настільного щеплення, так і літнього окулювання на постійному місці.

Контакти

Україна, Херсонська область, с. Монастирське
(стара назва Ударник)
вул. Будівельна 3а
Передзвоніть мені
×

Замовлення зворотного дзвінка